5 VECÍ NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ, ABY STE PRI DODÁVKE

OKIEN NA NOVOSTAVBU PREDIŠLI PROBLÉMOM A CHYBÁM

Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si príručku ZDARMA

5 kľúčových chýb pri realizácii okien na novostavbu

Referencie

"Dobrý deň pán Loy. Príručka dorazila. Klobúk dolu, bol som milo prekvapený ako objektívne popisujete problematiku osadenia otvorových výplni. Ja som sa v tomto fachu pohyboval skoro 10 rokov v Prahe. Tam bola náročná klientela a ľudia si dali povedať, boli ochotní zaplatiť za kvalitné materiály, ale vyžadovali 100% profesionalitu a kvalitu. Pred tromi rokmi som tam skončil, myslel som si, že nazbierané skúsenosti z úročím doma. U nás chýbala osveta, veľa ľudí chcú počuť len cenu. Preto chválim cestu, ktorou ste sa vydali. Ďakujem za Váš email a prajem veľa úspechov. S priateľským pozdravom Ján Basár."

Ján Basár

"Po dokončení hrubej stavby som začal riešiť okná, pričom som oslovil viacero firiem a mal som viacero ponúk. Vašu firmu som si vybral preto, že som videl kvalitu vašich prác u môjho známeho, ktorému ste tiež robili okná a ktorý Vás chválil. Tiež sa mi páčilo, že majiteľ, pán Loy bol priamo u mňa na stavbe, poradil mi v dôležitých veciach ohľadom montáže, všetko mi podrobne vysvetlil, ako budú postupovať a ako bude celá teplá montáž na pásky prebiehať. To taktiež rozhodlo, že som sa rozhodol pre Vašu firmu. S výsledkom som spokojný. Všetko to, čo mi bolo sľúbené na začiatku bolo aj dodržané."

VargaHertník

"Priznám sa, že som oslovil viacero firiem, avšak niektoré neboli absolútne ochotné riešiť presklenie do oblúka, iní mi zasa dali podľa mňa dosť prehnanú cenu. Firmám sa to zdalo veľmi zložité na realizáciu.Následne som sa poradil s bratom, ktorý mi odporučil pána Loya. Keď som prišiel k Vám do kancelárie, zaujal ma jeho prístup a ochota poradiť. Zakrátko mi prišla od Vás cenová ponuka, ktorá sa mi zdala prijateľná. Zameranie, ktoré vykonal u mňa pán Loy bolo naozaj odborné. V prvom rade chcem poďakovať Vašim chlapom za perfektne prevedenú prácu. Pristupovali k tomu profesionálne, snažili sa, aby nič nepokazili a aby všetko pasovalo. Keď sa počas montáže vyskytli komplikácie, nesnažili sa to ututlať, ale hneď všetko vyriešili, aby to bolo tak jak má byť. Termín dodania bol dodržaný. Som spokojný s výsledkom. Dopadlo to podľa mojich predstáv."

HankovskýZlaté

"Keď som potreboval okná na môj dom, hľadal som najoptimálnejší pomer kvalita/cena. Ako prvú som oslovilpánaLoya a firmu Prymát, s ktorou som už mal veľmi dobré skúsenosti spred pár rokov, kedy mi tiež dodávali okná a dvere na dom. Veľmi sa mi páčilo seriózne jednanie a prístup majiteľa firmy, ktorému som predstavil všetky moje požiadavky a predstavy. Trpezlivo a odborne mi zodpovedal všetky moje otázky a pochybnosti a poradil mi aké okná a dvere by boli vhodné na môj dom. S výsledkom som veľmi spokojný okná a dvere na pohľad vyzerajú veľmi pekne. Montáž prebehla transparentne a aj dosť rýchlo bez akéhokoľvek prerušovania prác. Bol som podrobne oboznámený ako to bude celé prebiehať a páči sa mi, že všetko na čom sme sa dohodli pred aj počas montáže bolo dodržané."

Jozef ŠurinaStupava

Dobrý deň, Vašu príručku som si stiahol len pre overenie, či niekto nehlása nejaké bludy, na Vašu chválu a moje uspokojenie vysvetľuje základné princípy okenných systémov. Zaujíma ma táto problematika ako súčasť našich služieb, keďže už 15 rokov riešim nielen interiéry bytov a domov.

Ladislav P.

Dobrý deň, Príručka je pre mňa užitočný zdroj prvotnej informácie vzhľadom k tomu, že sa chystám stavať. Predpokladám, že sa s Vami budem radiť resp. Vás požiadam o ponuku na dodávku okien v dobe, keď budem stavbu realizovať.

Ing. Jaroslav H.

Máte otázku? Rád ju zodpoviem.

Kto Vám radí

Tomáš Loy
Tomáš Loy

Tomáš sa venuje výplňovým konštrukciám už viac ako 10 rokov. Je presvedčený o tom, že dnešný zákazník bude spokojný iba s TOP kvalitou a obsluhou. Riešenia s funkcionalitou a na „kľúč“ si vyžadujú vysokú odbornosť aj praktické skúsenosti.

Najnovšie články

5 rýchlych tipov na zvýšenie zabezpečenia okien proti vlámaniu bez neskorších náhradných riešení.

Je bezpečné okno dôležité pre nás a našu rodinu? Kovanie s vyšším stupňom zabezpečenia je dnes aktuálnejšie…

Celý článok

4 jednoduché kroky s ktorými odstránite rosenie okien raz a navždy!

Aj Vám sa rosia okná a zatiaľ ste neprišli na to ako to odstrániť? Možno vám pomôžu…

Celý článok

Prečo sa teplý rámik pri oknách oplatí a aké Vám to prinesie výsledky.

Čo je vlastne teplý rámik - SWISSPACER ? Má na okne nejaký význam a prínos, alebo je…

Celý článok

Ktoré chyby sa pri stavaní domu najviac pri oknách opakujú?